O nas


Z.P.O.K MULTI-KARTON założony został w 1988 roku w niewielkiej miejscowości koło Wrocławia, w Radwanicach. Od początku MULTI-KARTON był i jest do tej pory firmą rodzinną, którego głównym celem jest dostarczać wysokiej jakości produkt spełniający najwyższe wymagania stawiane przez klientów.


Nie jesteśmy gigantem dlatego nasza produkcja nie jest cechowana „masówką”, dlatego też nasz produkt jest tak ceniony wśród naszych odbiorców. Przez te kilkadziesiąt lat współpracowaliśmy z ponad 200 firmami, gromadząc doświadczenie i stale się rozwijając.


W chwili obecnej dysponujemy własnym parkiem maszynowym i bogaci o te wszystkie lata wierzymy, że każdy postawiony przed nami cel jesteśmy w stanie osiągnąć. Prócz wysokiej jakości cechuje nas też elastyczność w relacji z klientem i sumienność.


Posiadamy też własny transport i realizujemy go na terenie Wrocławia oraz okolic a w dalszej odległości korzystamy z kurierów. Jesteśmy dostępni pod telefonem od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00 lub pod adresem e-mail.


Podejmując współpracę z nami nie rozczarujesz się a miło zaskoczysz dlatego serdecznie zapraszamy do współpracy.